Zadaszenia tarasów
796 416 533 / 515 844 105 / 58 303 27 09

Zabudowa żaluzjowa regulowana

Zabudowa żaluzjowa regulowana

 

Drewniana regulowana zabudowa żaluzjowa jest produktem skierowanym dla osób potrzebujących ochrony przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak uciążniwe nasłonecznienie, porywisty wiatr czy ulewny deszcz. Solidne przekroje elementów zabudowy bocznej żaluzjowej zostały zaprojektowane tak, ażeby sprostały silnym burzom i nawałnicom.

 

 

Łopatki żaluzji umieszczone są w ramach wewnętrznych za pomocą aluminiowych tulejek. Każda lamela połączona jest ze sobą aluminiowym profilem. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość chwytając za pojedynczą łopatkę żaluzji poruszać całym modułem. Możemy dowolnie ustawić stopień przepuszczalności światła. Wysokiej jakości zastosowane eluminiowe elementy tworzące mechanizm regulacji zapewniają niezawodność w każdych warunkach.

 

Rama wewnętrzna modułu żaluzji wykonana jest z drewna klejonego. Wszystkie elementy drewniane zabezpieczone są trzyktoną warstwą impregnatu firmy TEKNOS. Warstwy zabezpieczające elementy żaluzji zewnętrznych nakładane są mechanicznie metodą przez polewanie. Takie rozwiązanie zapewnia najwyższą ochronę drewna na wiele lat.

 

Żaluzje zewnętrzne wykonujemy na dowolną szerokość na dowolną wysokość. Zapewniamy transport na terenie całej Europy.

 

ZOBACZ FILM UKAZUJĄCY ŻALUZJE DREWNIANE

 

Zobacz film z realizacji zadaszenia tarasu z wykorzystaniem żaluzji ruchomej wykonany przez naszą firmową ekipę. Produkujemy zadaszenia pergole drewniane przyścienne.  Jako dodatki oferujemy osłony tarasowe regulowane lub stałe, systemy orynnowania, najlepsze pokrycia dachów z poliwęglanów, w standardzie stosujemy okucia i podstawy słupków ze stali kwasoodpornej klasy A4. Ruchome deseczki wykonujemy na wymiar, wyslij zapytanie a otrzymasz od nas bezpłatną ofertę.

 

 

SKLEP ONLINE

 

Minimalna wartość zamówienia to 6 m2.

 

Żaluzje regulowane

Zabudowa żaluzjowa regulowana

Drewniane zabudowy boczne składające się z regulowanych żaluzji wykonujemy pod wymiar. Moduły żaluzji dostarczamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie online. Link poniżej

 

ZABUDOWY ŻALUZJOWE REGULOWANE SKLEP

Żaluzje tarasowe regulowane

Panele żaluzjowe zewnętrzne

Carport Planet jest liderem na rynku zabudów regulowanych żaluzjowych z drewna. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się poznać Państwa oczekiwania i potrzeby. Wychodząc naprzeciw stale udoskonalamy nasze produkty. Nie podejmujemy się wykonawstwa w przypadku, w którym nie mamy pewności, że efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców. Jesteśmy świadomi faktu, że tylko zadowolony klient będzie polecał nasze usługi.

 

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która przez ponad 10 lat funkcjonowania firmy zdobyła należyte doświdczenie do świadczenia najwyższej jakości usług. Dowodem są liczne nagrody i wyróżniania.

 

 

 

Zadaszenie tarasu - Zadaszenia tarasów - Wiaty garażowe - Wiata garażowa
796 416 533 / 515 844 105 / 58 303 27 09
ul. Kartuska 214/218, 80-122 Gdańsk