Zadaszenia tarasów
796 416 533 / 515 844 105 / 58 303 27 09

Zadaszenie tarasu zdjęcia

ZOBACZ FILM ZADASZENIA TARASU PERGOLI CARPORT PLANET

 

Zobacz film z realizacji zadaszenia tarasu wykonany przez naszą firmową ekipę. Produkujemy zadaszenia pergole drewniane przyścienne.  Jako dodatki oferujemy zabudowy boczne żaluzjowe regulowane lub stałe, systemy orynnowania, najlepsze pokrycia dachów z poliwęglanów, w standardzie stosujemy okucia i podstawy słupków ze stali kwasoodpornej klasy A4. Zadaszenia tarasów wykonujemy na wymiar, wyslij zapytanie a otrzymasz od nas bezpłatną ofertę i wizualizację / projekt pergoli tarasowej.

 

 

Poniżej prezentujemy galerię realizacji zdjęć zadaszeń tarasów z drewna klejonego z wykorzystaniem pokryć dachowych z poliwęglanów.

Zadaszenie terasu galeria

Zadaszenia tarasów zdjęcia

Zadaszenia tarasów wykonujemy pod wymiar. Dostarczamy i montujemy konstrukcje na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji zadaszeń tarasów. Link poniżej

 

ZADASZENIA TARASÓW ZDJĘCIA

Zadaszenie tarasu zdjęcia

Zadaszenia tarasów zdjęcia

Carport Planet jest liderem na rynku zadaszeń tarasów z drewna klejonego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się poznać Państwa oczekiwania i potrzeby. Wychodząc naprzeciw stale udoskonalamy nasze produkty. Nie podejmujemy się wykonawstwa w przypadku, w którym nie mamy pewności, że efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców. Jesteśmy świadomi faktu, że tylko zadowolony klient będzie polecał nasze usługi.

 

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która przez ponad 10 lat funkcjonowania firmy zdobyła należyte doświdczenie do świadczenia najwyższej jakości usług. Dowodem są liczne nagrody i wyróżniania.

 

 

 

Zadaszenie tarasu - Zadaszenia tarasów - Wiaty garażowe - Wiata garażowa
796 416 533 / 515 844 105 / 58 303 27 09
ul. Kartuska 214/218, 80-122 Gdańsk